Recenze‎ > ‎

Kyselá Prdel

Recenze hry KP - Kyselá Prdel

Datum: 13.-15.4.2012

Název akce: Kyselá Prdel V. – Kalich předků

Organizátor: Lukáš "Finmer" Beran

Počet účastníků: cca 20

Délka akce: cca 8 hodin

Typ hry, žánr: outdoor larp (herní městečko s okolím)


Slovní hodnocení:

Larp je jako stvořený pro lidi, co velice rádi improvizují a dokáží se chytit jakéhokoli možného scénáře. Začátečníci se zde velmi dobře zapojí, ale vyžaduje to od nich komunikativnost s ostatními hráči (líná huba holé neštěstí). Toto je způsobeno založením hry na interakci mezi postavami, kterých v letošním ročníku moc nebylo, což se projevilo i na průběhu hry. Ale když je člověk dostatečně hravý může, si zvolit postavu, která se ani moc nemusí chlubit svými vyučenými schopnostmi ale jen dobrým RP.

K letošnímu dlouho očekávanému ročníku je mnoho zvláštních emocí. Akce byla úžasná a hravá jak jsme všichni očekávali, ale jak bylo již zmíněno, byla dosti ovlivněna absencí hráčů a tím i možnost interakce. Nedostatek hráčů vidím jako hlavní nedostatek hry, jinak je hra dobře postavena.

Jako velkou výhodu akce zmíním osobní přístup organizátora, který když za ním přijdete byť s šíleným nápadem ukradnout z lokace koště, které je tam pouze napsané, on vám vyjde vstříc a nechá vás si udělat alespoň provizorní koště. Hru doporučuji pokud se nebojíte smíchu a trochu pohodlí na krásném tábořišti u potoka. Jak by na závěr řekl bratr Nekro: „Všichni tam jednou skončíme“.

Ps: příště neváhejte a pojeďte…bude nás víc a tím i víc zábavy

Autor recenze: Jan "Zagro" Zahradník (alias bratr Nekro)

Comments