Akce‎ > ‎

Sekery a vařečky

Mír mezi hobity a trpaslíky byl vždy velice křehký. Na první pohled by se vám snad mohlo zdát, že tyto národy nemají žádný důvod ke svárům. Ale opak je pravdou. Až na svůj nemalý vzrůst a lásku k pivu nemají hobiti a trpaslíci nic společného. Sousedské vztahy jejich zemí bývají často vyhrocené. Drsní trpaslíci obývající hory bohaté na rudy a minerály pohlížejí na hobití sedláky z nížiny svrchu s nafoukaným despektem. Šikovní hobiti pak považují trpaslíky za rouhačské barbary, kteří neznají úctu k půdě ani jejím darům. Jedni i druzí však nakonec obvykle najdou důvod ke spolupráci a spory vyřeší mírumilovně. Až do tohoto podzimu! Existují urážky, které nejde odčinit a témata, o kterých se nikdy nediskutuje. Některé křivdy nelze odpustit… zvláště pokud jde o jídlo!… zvláště pokud jde o zlato!

     Organizátoři: Tereza "Terka" Marková, Viktor "Lumík" Dobrovolný, pod záštitou a za podpory Pilirion o.s.
    
     Termín: 28.9.2013

     Typ akce: bitva fantasy

       Účast: Na přihlášku - přihlašování probíhá přes formulář v sekci Přihlášení na bitvu

     Kontakt: markova.t@seznam.cz

     Místo: Plzeň - Košutka, obvykle bitevní místo za konečnou autobusu č.30 (Bitva o mrkev, Dobro proti Dobru...)

     Sraz: 9:00, konečná autobusu č.30 Košutka, Krašovská                        http://www.mapy.cz/#!x=13.361119&y=49.776823&z=14&t=s&u=u&umc=93.A.xWIu2&uml=ulice%20Kra%C5%A1ovsk%C3%A1%2C%20Plze%C5%88%2C%20okres%20Plze%C5%88-m%C4%9Bsto
     Konec: kolem 16:00

     Pro koho: hráči od 15 let, akce je vhodná i pro úplné nováčky (hráči ve věku 15 - 18 let musí mít s sebou vyplněné toto potvrzení od rodičů "souhlas s účastí")

     Co s sebou: kostým, zbraně, materiál na opravu/doměkčení zbraní, kartičku pojišťovny a občanský průkaz (oba doklady povinně v případě úrazu nebo jakýchkoli problémů se            mohou hodit)

     Za kolik: pravděpodobně za 50 Kč (upřesníme)


   Hobiti

   Pravidla bitvy Sekery a Vařečky

ĉ
Tereza Marková,
17. 9. 2013 8:31
Comments