Akce‎ > ‎Chystané‎ > ‎

Kyselá prdel V. - Kalich předků - jaro 2012

přidáno: 28. 7. 2011 10:31, autor: Jiří Zahradník   [ Aktualizováno 30. 10. 2011 1:10 uživatelem keret keret ]
Kyselá Prdel (KP) je menší outdoor fantasy larp pořádaný nedaleko Kutné Hory v malebných zříceninách hradu Sion. Jedná se o hru v postapokalyptickém fantasy světě, kde magie je zřídkavý jev a do popředí se derou technické vynálezy. Hra je určena aktivnějším hráčům, kteří rádi prozkoumávají herní okolí a procházejí víceúrovňové herní lokace. Lidé, kteří mají v oblibě politické pletichaření, si na své ovšem nepřijdou. Svět KP umožňuje zahrát i za méně časté rasy, jako je např. skřet nebo nemrtví.
 
Část Prologu:
Nedaleko tábora kdysi stály dva vysoké tzv. „stromy života“. Byly to výtvory Druidů, kteří okolní lesy tak urputně chránili. Bohužel temná magie si najde cestu do mnoha srdcí a jednoho rána se jeden strom našel vyvrácený z kořenů. Nikdy se přesně nezjistilo, kdo to udělal, ale tento čin zanechal na tomto místě silné následky.
To ale bylo před příchodem současných obyvatelů táboru. Celý strom se za tu dobu již stál součástí půdy a okolní přírody, ale veškerá síla, kterou do sebe kdysi vtáhl, se usadila v jeho kořenech. To způsobilo, že kořeny tu stále trčí ze země jako pařáty temné bytosti, jež se dere na povrch. Tato skutečnost má o to horší následky, že kořeny jsou stále částečně v zemi a proto do sebe pohlcuji veškeré temné síly z půdy i ty, co přitahuje druhý stále stojící strom.
Dlouhou dobu to nynější obyvatelé KP přehlíželi a neudělali s touto skutečností nic. Teď již pociťují tyto následky až moc dobře, protože nedaleko otevřený temný portál umožňuje průchod mnoha zvláštních tvorů do tohoto světa, ať již přicházejí odkudkoli.
Comments