O nás‎ > ‎

Fanatici

Jsme LARPovou skupinou ze západních Čech. Jméno jsme dostali na konci roku 2005 a i tehdy nám došlo, že jsme vlastně skupina, ač jsme se mnozí znali už dlouho. Na začátku nás bylo 5 – Astralien, Condor, Malis, Ilsdred a Raven. Ilsdred však brzy přestal jezdit...

Dlouho jsme jezdili se sesterskou skupinou Hydra a neměli jsme tendence něco měnit.

Vše se změnilo, když jsme v roce 2009 začali víc trénovat s Andorasem a změnili jsme i místa tréninků – více na očích veřejnosti. Naše reje vzbuzovaly pozornost jak u obyčejných lidí, tak u zájemců o LARP, kteří však netušili, že ve Varech něco takového je. A tak poznali nás! Seznámili jsme se se spoustou skvělých mladých larpařů, některé jsme i mezi nás přijali. Na konci roku 2010 to byli Mára, Pařez, Celadrius, Gotrek a Thilain, na začátku roku 2011 pak FanTom a Štěpán.

V roce 2011 nás, jako organizátory ze západních Čech, oslovil Pilly s myšlenkou občanského sdružení. Přidali jsme se do něj kvůli právnímu zaštítění našich akcí.

Co se našich aktivit týče, pak organizujeme několik vlastních akcí za rok a skoro pravidelné tréninky. Tréninky nejsou žádným „vojenským drilem“. Spíše v přátelském duchu zkoušíme bojovat a připravovat se na „ostrá“ střetnutí na akcích.

Jinak děláme dvě akce spíše pro nováčky – Bitvu o Mrkev a Dobro proti Dobru. První jmenovaná je malá bitvička, druhý tvoříme jako bojověji laděný LARP pro družiny. Ve Varech pak ještě děláme malé „komorní LARPy“.

Mimo organizování také jezdíme na různé jiné akce. Náš operační rádius jsou západní, střední a jižní Čechy. Jen výjimečně vyrazíme někam dál. Převážně preferujeme na bitvách temné strany či CP. Jezdí nás různé počty a akce ani tréninky nemáme nijak povinné.

Jestli se chcete dozvědět víc, stačí prostudovat naše stránky, případně se s námi setkat...

Comments