O nás‎ > ‎

ALE?!

In mysterious land of Pilsen...
Skupina ALE?! pochází ze srdce západních Čech, z Plzně. Vznikla v roce 2009, když se čirou náhodou v jedné třídě střední školy sešlo pět osob, pět jejích budoucích členů: Tygger, Aki, Olie, Tkaj a Smolda.
Všechny nás baví a spojuje jeden druh zábavy, a to je larp. Rádi ho jak hrajeme, tak hlavně vytváříme a připravujeme. Od doby našeho vzniku jsme tvořili převážně různé hry pro naše skautské oddíly, a tak jsme získali něco málo zkušeností a utvořili si představu o tom, jak by měly naše hry vypadat. Jako skupina tíhneme žánrově především k anime a sci-fi, ale baví nás i ostatní typy her.
Na jaře roku 2011 jsme kontaktovali sdružení Pilirion, se kterým jsme navázali spolupráci a v září téhož roku se stali jeho členy.
Naším cílem je jednoznačně tvorba larpů, která nás bezmezně baví a doufáme, že tak společně s Pilirion o. s. obnovíme scénu v západních Čechách.
Co se naší tvorby týče, máme prozatím jeden komorní sci-fi LARP, Pineapple. Nyní připravujeme naše vlastní universum, které bude základem pro vícedílný městský sci-fi larp a několik komorních larpů k tomu. Doufáme, že vás naše tvorba bude zajímat a bavit a pokud se o nás chcete dozvědět víc, navštivte naše stránky.

Comments